تحویل اکسپرس چیست و مراحل آن دراچ استوک چگونه انجام می شود؟

 

 

 

پس از ثبت سفارش و خرید آنلاین توسط مشتریان محترم، سفارش توسط اچ استوک در مرحله پردازش نرم افزاری قرار می گیرد. و بعد از تائید نهائی سفارش مشتری، محصول از انبار به واحد ارسال سفارش فروشگاه تحویل داده می شود و بلافاصله از آنجا مرسوله مورد نظر مشتری به پیک برای مشتریان تهران؛ تیپاکس یا  پست پیشتاز برای سفارشات خارج از تهران تحویل داده خواهد شد تا در سریعترین زمان ممکن ارسال گردد.

تحویل کالا در شهر تهران چگونه انجام می گردد؟

برای مشتریان شهر تهران سفارشات توسط پیک مخصوص عطربان در سریعترین زمان ممکن ارسال می گردد. این رویه ممکن است از ۲ ساعت تا ۲۴ ساعت به طول بینجامد. ضمنا در صورتی که لازم است سفارش در ساعت خاصی یا در زمان دیگری ارسال شود، در قسمت یادداشت، یا از طریق کانال های ارتباطی مربوطه ذکر گردد.

سفارشات مشتریان سایر شهرستان ها چه زمانی تحویل داده می شود؟

در صورتی که سفارش قبل از ساعت ۱۲ ظهر ثبت شده باشد، همان روز و در صورتی که بعد از ساعت ۱۲ ظهر ثبت شده باشد در اولین فرصت روز کاری بعد توسط پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال خواهد شد و مطابق تعهد پست/ تیپاکس بین یک تا سه روز کاری تحویل داده می شود.


 

برای پیگیری سفارشتون میتوانید از کادر پایین وضعیت ارسال کالا خودتون استعلام بگیرید


برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.